# |
Team |
Overall |
Classification |
6x |
Unicoi County |
42-9-0 |
Division I, Class 2A, Region 1, District 1 |
4x |
Volunteer |
6-15-0 |
Division I, Class 3A, Region 1, District 1 |
3x |
Tennessee |
19-22-1 |
Division I, Class 3A, Region 1, District 1 |
2x |
Daniel Boone |
37-3-0 |
Division I, Class 3A, Region 1, District 1 |
2x |
Daniel Boone |
37-3-0 |
Division I, Class 3A, Region 1, District 1 |
2x |
Tennessee |
19-22-1 |
Division I, Class 3A, Region 1, District 1 |
2x |
Dobyns-Bennett |
16-17-0 |
Division I, Class 3A, Region 1, District 1 |
2x |
Cherokee |
14-16-0 |
Division I, Class 3A, Region 1, District 2 |
2x |
Volunteer |
6-15-0 |
Division I, Class 3A, Region 1, District 1 |
2x |
Sullivan South |
6-26-0 |
Division I, Class 3A, Region 1, District 1 |
2x |
David Crockett |
3-15-0 |
Division I, Class 3A, Region 1, District 1 |
2x |
Grainger |
1-21-0 |
Division I, Class 2A, Region 1, District 2 |
2x |
Sullivan Central |
0-10-0 |
Division I, Class 3A, Region 1, District 1 |
1x |
Riverdale |
45-13-0 |
Division I, Class 3A, Region 4, District 7 |
1x |
Seymour |
37-9-0 |
Division I, Class 3A, Region 1, District 2 |
1x |
Knox Central |
28-10-1 |
Division I, Class 3A, Region 2, District 3 |
1x |
East Hamilton |
23-16-0 |
Division I, Class 2A, Region 3, District 6 |
1x |
Morristown East |
19-12-0 |
Division I, Class 3A, Region 1, District 2 |
1x |
Cookeville |
18-17-0 |
Division I, Class 3A, Region 3, District 6 |
1x |
Morristown West |
17-20-0 |
Division I, Class 3A, Region 1, District 2 |
1x |
Dobyns-Bennett |
16-17-0 |
Division I, Class 3A, Region 1, District 1 |
1x |
Hendersonville |
14-28-0 |
Division I, Class 3A, Region 5, District 9 |
1x |
St. Benedict |
8-7-1 |
Division II, Class 2A |
1x |
Sullivan East |
8-12-0 |
Division I, Class 2A, Region 1, District 1 |
1x |
Elizabethton |
6-8-0 |
Division I, Class 2A, Region 1, District 1 |
1x |
Sullivan South |
6-26-0 |
Division I, Class 3A, Region 1, District 1 |
1x |
Oak Ridge |
4-10-0 |
Division I, Class 3A, Region 2, District 3 |
1x |
Tullahoma |
2-15-0 |
Division I, Class 3A, Region 4, District 8 |
1x |
Cocke County |
2-19-0 |
Division I, Class 3A, Region 1, District 2 |
1x |
John Battle |
0-0-0 |
|
1x |
Holston |
0-0-0 |
|
1x |
Wise Central |
0-0-0 |
|
1x |
T.C. Roberson |
0-1-0 |
|
1x |
Enka |
0-1-0 |
|